У Державній службі статистики провели дослідження щодо змін покупок українців під час карантину через пандемію коронавірусу.

Про цю інформацію повідомляє Новинар, з посиланням на дані Держстату.

Згідно з їхніми даними, громадяни України скоротили свої витрати на 10,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зазначається, що на алкогольні напої, сигарети та наркотики витрачається 7,5% бюджету, як і минулого року.

Популярні статті зараз

Зеленський "втік" від відповідей на свої 5 питань: "Всіх зі святом"

Тіна Кароль пожалілася на проблеми у сім'ї через різний світогляд: майже не спілкується з батьками

Жінка Остапчука засвітила зайве у купальнику під час медового місяця: "Біля воріт раю..."

Комаровський запропонував українцям найдешевший тест на коронавірус: "Замість вимірювання температури..."

Все новости

Найбільше українці витрачають кошти на продукти харчування та безалкогольні напої. Це близько 278 684 млн грн чи 42,9% бюджету.

На другому місці стоїть сплата комунальних послуг – 13,9% (90 617 млн грн). На третьому – витрати на транспорт, які становлять 50 493 млн грн чи 7,8%.

Наступними у списку споживчих витрат українців стоять алкогольні напої, тютюнові вироби та наркотики – 7,5%, охорона здоров’я – 6,3%, одяг і взуття – 4,3%, різні товари та послуги – 4,2%, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла – 4,0%, відпочинок та культура – 2,8%, зв’язок – 2,7%, ресторани та готелі – 2,6%, освіта – 1,0%.

Зазначимо, що за час карантину українці стали менше боятися зараження коронавірусом, але збільшився страх бідності. Про це свідчать дані онлайн-опитування платформи Gradus.

Нагадаємо, що Держстат назвав продукти, які найбільше подорожчали з початку року.

Раніше ми повідомляли, що в Україні оновили зони карантину: кому посилили обмеження.

Також нагадаємо, що станом на 22 вересня коронавірус в Україні підтвердили у 181 237 осіб, за добу виявили 2 884 нові випадки.