Українські банки за підсумками квітня-червня 2020 року скоротили 2,3 тис. співробітників через коронакризу. Серед них і банки з іноземним капіталом - там звільнено близько 1,4 тис. працівників, з приватним – 300, в державних банках (без "ПриватБанку") – 500, а в "ПриватБанку" – 100. Про це йдеться в огляді банківського сектора НБУ.

Як зазначається, останнє таке скорочення співробітників було у 2018 році. Нацбанк додав, що в другому кварталі 2020 року банки продовжили скорочувати регіональну мережу і закрили 334 відділення, близько 200 з яких держбанки (без "ПриватБанку") і близько 100 – "ПриватБанк".

Згідно з даними НБУ, мережа POS-терміналів банків у другому кварталі, після незначного скорочення в першому, зросла на 8 тис.одиниць – до 352 тис., зокрема, найбільший приріст відбувся в "ПриватБанку" – 5,8 тис. (до 205 тис.).

Наголошується, що кількість банкоматів українських банків скорочується вже півтора кварталу поспіль і в другому кварталі 2020 року знизилася на 900 одиниць – до 34,7 тис., у тому числі "ПриватБанк" зупинив роботу близько 500 терміналів, а банки з іноземним капіталом – близько 400.

Популярні статті зараз

Стурбована Сєдокова закинула ногу на чоловіка і зізналася: "Мені більше не хочеться, як жити"

Як приготувати смачний узвар на Святвечір: найкращі варіанти напою

Настя Каменських показала те, що досі бачив тільки Потап: "Бабуся у халаті"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости