Президент України Володимир Зеленський у четвер, 6 серпня, зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати. Глава держави пропонує підвищити її до 5 тисяч гривень.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Раніше в офісі президента анонсували, що цей документ парламентарі можуть розглянути в ході позачергової сесії Ради. Зокрема, заступник Голови ВП Юлія Ковалів пояснила, що основним джерелом для фінансування такого зростання мінімалки стане, в першу чергу, економія на обслуговуванні державного боргу.

Ковалів додала, що проєкт закону пропонує зміни до державного бюджету. Законопроект №3963 "про внесення змін до Закону" Про державний бюджет України на 2020 рік" опубліковано без тексту. Останній етап проходження документа передано на розгляд керівництву.

Згідно з прийнятим минулого тижня макропрогнозом Кабінету Міністрів, у 2022 році мінімальна зарплата зросте до 6 700 Гривень, у 2023 році - до 7 176 гривень. Раніше повідомлялося що уряд ініціює на 20-ті числа серпня позачергову сесію Верховної Ради для ратифікації Меморандуму про макрофінансову допомогу ЄС для України.