Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, як працюватимуть «вільні економічні зони» (зони пріоритетного розвитку) на Донбасі.

Як повідомляє Новинар, про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Стосовно створення привабливих умов для бізнесу (я навіть не кажу зараз, що інвесторів), який прийде на території, які сьогодні є тимчасово окупованими, який прийде на території, які сьогодні розташовані біля лінії розмежування, ми маємо декілька напрямів. Тобто це, звичайно ж, і податкові пільги, певні преференції з точки зору початку і ведення там бізнесу. Візія і концепція сьогодні є. Конкретні кроки Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій розроблять і представлять» , – сказав голова уряду.

Популярні статті зараз

Анна Семенович без ліфчика обтягнула свої величезні "кулі": "В задоволення"

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

«Це та стратегія і той шлях, який має дати змогу оживити ці території з точки зору бізнесу, створення робочих місць, наповнення місцевих бюджетів», – додав він.

За словами Шмигаля, зони пріоритетного розвитку – це 15-20-кілометрова зона в межах від лінії розмежування.

«Зони пріоритетного розвитку – це ті зони, які вимагають певних преференцій для бізнесу, для створення робочих місць. Сьогодні ми можемо говорити про утворення таких зон в якійсь межі від лінії розмежування. Наприклад, 15-кілометрова зона, може, 20-кілометрова зона. Ми рахуємо ці речі зараз. І представимо їх», – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, що Денис Шмигаль розповів про роботу шкіл в умовах пандемії.