Кабінет міністрів України призначив голову Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Ним став Іван Рудий. Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчинов на своєму каналі у Телеграмі.

"Він має досвід і знання в сфері менеджменту, міжнародних відносин та фінансів. Учасник бойових дій. Входив до складу національної збірної України у "Іграх Нескорених" в Нідерландах", - повідомив Немчинов. Олег Немчінов

Гральний бізнес, фото: кадр з відео
Гральний бізнес, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Прибирання у домі перенесіть на інший день. Велике церковне свято, що категорично заборонено у цей день

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Все новости

Членами Комісії стали Олена Водолажко і Євген Гетьман. На інші посади членів Комісії був оголошений додатковий відбір. 

Нагадаємо, 5 жовтня уряд затвердив порядок конкурсу на голову та членів комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Комісію створили 23 вересня, в ній буде 230 співробітників. Головне її завдання - видача, поновлення, переоформлення та призупинення ліцензій для грального бізнесу.

А  11 серпня закон про легалізацію грального бізнесу підписав президент Володимир Зеленський.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.