Президент Володимир Зеленський визнає, що Україна сьогодні не може обійтися без західних грошей. Водночас він стверджує, що Київ виконав усі вимоги Міжнародного валютного фонду (МВФ) для отримання другого траншу за програмою stand-by.

"Я вважаю, що ми всі (вимоги – ред.) виконали... Але я вважаю… що і всередині країни, і зовні є люди, які працюють проти держави. І вони, повірте мені, лобіюють свої інтереси, свою зацікавленість, щоб стабільності в Україні не було", - сказав Зеленський в інтерв’ю чотирьом телеканалам, яке показали в ефірі 22 жовтня. Володимир Зеленський

Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua
Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua

Проте, жодних імен Зеленський так і не назвав, але додав, що вони є в політиці.

Популярні статті зараз

Ноги від вух, а "м'ячики" рвуть купальник: Полякову сплутали з її донькою - "навіщо Маші силікон"

"Кокосики" рвуть майку по швах: Тіна Кароль заговорила про кохання - невже знову Балан

Спека йде на спад: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

Доживуть до 100 років: астрологи назвали знаки, на яких чекає довге життя

Все новости

"Я не хочу перед виборами називати їхні прізвища. Я розумію, що вони роблять, і які кошти вони вкрали у держави і зараз їх витрачають на лобізм на Заході", – заявив Зеленський. Володимир Зеленський

На початку вересня голова Національного банку Кирило Шевченко висловлював сподівання, що Міжнародний валютний фонд передасть Україні новий транш до кінця 2020 року. 

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.