Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий відмовитися від президентської пенсії, якщо в країні будуть проблеми з їх виплатою і розміром. Про це він сказав в інтерв’ю чотирьом телеканалам.

Глава держави припустив, що може відмовитися від президентської пенсії, якщо в країні будуть проблеми з їхньою виплатою та розміром.

"Я відмовлюсь від президентської пенсії – якщо людям нема що їсти, навіщо мені такі пенсії", – зазначив він.

Популярні статті зараз

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Все новости

Володимир Зеленський, фото: president.gov.ua
Володимир Зеленський, фото: president.gov.ua

Зеленський також прокоментував заяву прем’єр-міністра про те, що Україна не зможе виплачувати пенсії через 15 років. Він пояснив, що очільник уряду мав на увазі:

"Молодь, в тій ситуації, в якій знаходилась Україна, виїжджає, старіє в цілому країна. Що відбудеться, якщо тут не буде підприємців? Не буде кому сплачувати податків, тому він каже: якщо не буде підприємств, не будуть нормальні, ліберальні умови – не буде кому сплачувати податки і не буде пенсій. Ось що, він має на увазі, він не лякає, він каже чисту правду". Володимир Зеленський

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

4 вересня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що сучасна пенсійна система при нинішньому демографічному прогнозі гарантовано не зможе забезпечити українців пенсіями, тому потрібно змінити її на накопичувальну. Бюджет Пенсійного фонду України на 2020 рік становить 448,61 млрд грн, з них 146,83 млрд грн - дефіцит фонду,

який покриватиметься за рахунок коштів державного бюджету. "Розуміючи демографічний прогноз України, я розумію, що для більшості тих, хто сидить у цій залі сучасна пенсійна система не зможе забезпечити пенсії, навіть 1000 гривень, це буде неможливо. Ми зобов'язані перейти на накопичувальну", - сказав він. Денис Шмигаль

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах.  У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.