В Україні курс долара до кінця жовтня знизиться з 28,3 до 28,22 грн/$.

Як передає Новинар, такий прогноз OBOZREVATEL озвучив аналітик RoboForex Андрій Гойлов.

Згідно з його словами, на вартість валюти впливатимуть такі новини:

За звітом МВФ про стан світової економіки за жовтень, по ВВП на душу населення Україна програє таким країнам, як Косово і В'єтнам.

"По валютній парі долара/гривня очікую рух у діапазоні 28,22-28,35. Єдина європейська валюта проти гривні відновить зростання до рівня 33,55", – прогнозує Андрій Гойлов.

Зазначимо, що іншої думки дотримується аналітик ТелеТрейд Сергій Родлер. Із початку місяця курс рухається в діапазоні 28,20-28,40 грн за долар. Якихось відчутних приводів для виходу за його межі поки немає. Однак, як каже аналітик, набагато більше причин очікувати нацвалюту біля верхньої, а не нижньої позначки.

"Напруженість на міжнародних майданчиках все ще зберігається. Великі надії покладалися на прийняття нових економічних стимулів у США, але в середу оптимізм інвесторів розсіявся після того, як Дональд Трамп звинуватив демократів у навмисному затягуванні переговорів перед президентськими виборами ... Мабуть, Нацбанк налаштований допомогти уряду досягти поставлених завдань до кінця року, а для цього потрібно плавно знизити курс до закладеного в бюджеті рівня в 29,5 грн за долар. Очікуємо курс біля позначки в 28,30 грн за долар", – впевнений Родлер.

Нагадаємо, що долар раптово подешевшав після тривалого зростання.

Раніше ми повідомляли, що міжнародний валютний фонд оновив прогноз щодо курсу гривні до долара на період до 2025 року.

Також нагадаємо, що гроші на картах українців можуть заарештувати.