В Україні є кілька резервів, з яких можна отримати додаткові податкові надходження. Серед них 12 млрд доларів, які пересилають в Україну працюють за кордоном "заробітчани".

Як передає Новинар, з посиланням на Деньги.UA, про цю інформацію в інтерв'ю журналу НВ розповів голова Державної податкової служби Олексій Любченко.

"12 млрд доларів, які надходять в Україну від тих людей, які поїхали, на жаль, працювати за кордон. Ці 12 млрд надходять в Україну, з них 11 млрд, але гривень, тобто в 30 разів менше, - задекларовані. Там 100% повинні всі подати декларацію", - заявив він.

Популярні статті зараз

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Зазначається, що в серпні заробітчани надіслали в Україну менше грошей, ніж у липні.

При цьому, як повідомляє Аргумент, за даними Національного банку України, з використанням систем переказу коштів у I кварталі 2013 року в Україну було переведено $1 млрд., за межі України — $183 млн.

Сума грошових переказів, що надійшли в Україну від трудових мігрантів і національних діаспор в 2012 році оцінюється в $7,5 млрд.

Нагадаємо, що експерт дав валютний прогноз до кінця жовтня: "українців чекає новий курс долара".

Раніше ми повідомляли, що гроші на банківських картах українців можуть заарештувати.

Також нагадаємо, що Володимир Зеленський прокоментував слова Шмигаля про те, що Україна не зможе виплачувати пенсії через 15 років.