В Україні є кілька резервів, з яких можна отримати додаткові податкові надходження. Серед них 12 млрд доларів, які пересилають в Україну працюють за кордоном "заробітчани".

Як передає Новинар, з посиланням на Деньги.UA, про цю інформацію в інтерв'ю журналу НВ розповів голова Державної податкової служби Олексій Любченко.

"12 млрд доларів, які надходять в Україну від тих людей, які поїхали, на жаль, працювати за кордон. Ці 12 млрд надходять в Україну, з них 11 млрд, але гривень, тобто в 30 разів менше, - задекларовані. Там 100% повинні всі подати декларацію", - заявив він.

Популярні статті зараз

Тест на коронавірус тепер робитимуть за кілька секунд: діє миттєво

Тіна Кароль одним фото розставила крапки над "і" у чутках про вагітність: "По ній видно"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

У кого коронавірус ніколи не викличе ускладнень: лікар назвав пацієнтів

Все новости

Зазначається, що в серпні заробітчани надіслали в Україну менше грошей, ніж у липні.

При цьому, як повідомляє Аргумент, за даними Національного банку України, з використанням систем переказу коштів у I кварталі 2013 року в Україну було переведено $1 млрд., за межі України — $183 млн.

Сума грошових переказів, що надійшли в Україну від трудових мігрантів і національних діаспор в 2012 році оцінюється в $7,5 млрд.

Нагадаємо, що експерт дав валютний прогноз до кінця жовтня: "українців чекає новий курс долара".

Раніше ми повідомляли, що гроші на банківських картах українців можуть заарештувати.

Також нагадаємо, що Володимир Зеленський прокоментував слова Шмигаля про те, що Україна не зможе виплачувати пенсії через 15 років.