В Україні вартість газу, який постачає НАК "Нафтогаз" для побутових споживачів, у листопаді підніметься на 35%. Ціни зміняться через сезонний фактор, а також зростання гуртової ціни.

Про це свідчать дані, подані на сайті компанії.

"Зміни цін на газ в листопаді обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором і збільшенням гуртової ціни на блакитне паливо", - йдеться в повідомленні.

Ціна на газ, фото: pixabay.com
Ціна на газ, фото: pixabay.com

Популярні статті зараз

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Ціна на природний газ у листопаді в рамках тарифу "місячний" становить 6,33 грн / куб. м. з ПДВ (без вартості розподілу). Для тих клієнтів, які в листопаді під'єднають тариф "річний", ціна газу на наступні 12 місяців складе 6,45 грн/куб.м з ПДВ (без вартості розподілу).

Клієнти, які під'єднали тариф "річний" в попередні періоди, будуть продовжувати платити за газ за ціною, яку зафіксували при переході на літній тариф.

Разом з тим, зазначається, що до 31 жовтня включно ще можна встигнути під'єднали тариф "річний" за ціною 5,24 грн/ куб.м з ПДВ.

Раніше НАК "Нафтогаз" оприлюднив оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії в жовтні 2020 року. Зокрема, вартість підскочила на 24%.

Ціна на газ, фото: pixabay.com
Ціна на газ, фото: pixabay.com

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.