Громадяни України живуть краще, ніж більшість жителів Землі. Але попри таку вигідну перевагу, українці часто вважають себе нещасливими.

Про це повідомив історик Олександр Зінченко під час Національного круглого столу "Щастя як мета", пише портал "Діалоги". 

За словами історика, наші земляки живуть краще, ніж 4 млрд жителів Землі. Отже, ми знаходимося в привілейованій меншості. Небагато людей задумуються про те, що більшість у цьому світі живе значно гірше, ніж ми.

Популярні статті зараз

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Злидні
Злидні

"Ми в привілейованій меншості. Нас таких щасливчиків 3 млрд. Тобто більшість у цьому світі живе значно гірше, ніж ми, але при цьому ми значно менш щасливі…", – каже Зінченко.

Та попри все українці є однією з найменш щасливих націй у світі. Вони вважають себе нещасливими і ділять це звання з жителями країн Азії та Африки.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.