Приватбанк запустив біометричні POS-термінали FacePay24, які дозволяють оплачувати покупки, якщо немає карти, за допомогою ідентифікації особи.

Як передає Новинар, цю інформацію повідомила прес-служба ПриватБанку.

Для використання сервісу клієнтам банку необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24, а потім зробити три знімки з різних ракурсів і прив’язати до них обрану банківську карту.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Maruv без сорому і совісті зняла штани і залишилася в одних трусах

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Все новости

Як працює ця функція:

  • вводимо суму
  • вибираємо "Оплата особою"
  • дивимося на фронтальну камеру терміналу
  • натискаємо кнопку "Оплатити"
  • підтверджуємо операцію введенням пін-коду.

"FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, зокрема технічні і фізичні контролі, шифрування даних під час зберігання і передання", – зазначили в прес-службі.

За словами керівника напряму обслуговування торгових підприємств Приватбанку Євгена Васильцова, оплата особою наразі доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, і до кінця 2020 року банк планує запустити в Україні 7 700 FacePay24.

Нагадаємо, що згідно з даними Нацбанку України, Приватбанк на 1 липня 2020 року за розміром загальних активів (576,388 млрд грн) займав 1-е місце серед 75 банків, що діяли в країні.

Раніше ми повідомляли, про курс валют на поточну добу 10 серпня.