Кабінет міністрів виділив додаткові коштів для Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Кошти виділені для здійснення виплат по безробіттю та по частковому безробіттю на період карантину.

Постанову ухвалили під час засідання уряду 28 жовтня, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

З Фонду боротьби з COVID-19 виділено майже 1,28 млрд грн на бюджетні програми щодо виплат по безробіттю. З них для забезпечення своєчасної виплати по безробіттю виділено кошти на суму майже 1,2 млрд грн. Для виплат по частковому безробіттю на період карантину - кошти на суму 80 млн грн.

Популярні статті зараз

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

Наближаються дні потужних магнітних бур: названо дати

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

Тест на коронавірус
Тест на коронавірус

У Мінекономіки зазначили, що за програмою виплат по частковому безробіттю за початку урядового карантину здійснено виплати на понад 2,5 млрд грн.

За інформацією Державної служби зайнятості, станом на 26 жовтня кількість зареєстрованих безробітних складає 405,3 тис. громадян. За даними Держстату, в II кварталі 2020 року кількість безробітного населення у віці 15-70 років склала 1,7 млн осіб.

Водночас Національний банк погіршив прогноз безробіття в Україні у 2020 році за методологією Міжнародної організації праці до 10%.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.