28 жовтня український уряд схвалив використання коштів з Фонду боротьби з коронавірусом на витрати з виробництва телесеріалів патріотичного спрямування.

Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

28 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови «Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co V-2». Міністерство культури

Фото: Міністерство культури
Фото: Міністерство культури

Популярні статті зараз

Maruv скинула одяг і залишилася в одному ліфчику і трусах: "Роздягайся вже повністю"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Як працюватиме сфера торгівлі під час січневого локдауну: пояснення МОЗ

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

Урядом затверджено проєкт постанови, який передбачає внесення змін до Порядку використання коштів для заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. При цьому в постанові зазначено, що гроші повинні бути витрачені до кінця року.

Кабінет міністрів постановою № 592 від 8 липня виділив Мінкульту 1 млрд. грн. з Фонду боротьби з COVID-19, 100 млн. грн, з яких - на виробництво патріотичних серіалів "з метою підтримки створення суспільно значущого аудіовізуального контенту суб'єктами кінематографії", у зв'язку з обмежувальними заходами в період карантину.

Це дасть можливість ефективніше використати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах коронакризи. Кошти, згідно з постановою Кабміну від 8 липня 2020 року №592, мають бути використані до кінця поточного року. Тому постала необхідність передбачити можливість їх використання не тільки для покриття витрат на виробництво усього телевізійного серіалу, а й для підтримки реалізації окремих періодів (етапів). Прийняття цих змін дозволить МКІП найближчим часом оголосити про початок конкурсного відбору проєктів. Міністерство культури

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.