28 жовтня український уряд схвалив використання коштів з Фонду боротьби з коронавірусом на витрати з виробництва телесеріалів патріотичного спрямування.

Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

28 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови «Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co V-2». Міністерство культури

Фото: Міністерство культури
Фото: Міністерство культури

Популярні статті зараз

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Урядом затверджено проєкт постанови, який передбачає внесення змін до Порядку використання коштів для заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. При цьому в постанові зазначено, що гроші повинні бути витрачені до кінця року.

Кабінет міністрів постановою № 592 від 8 липня виділив Мінкульту 1 млрд. грн. з Фонду боротьби з COVID-19, 100 млн. грн, з яких - на виробництво патріотичних серіалів "з метою підтримки створення суспільно значущого аудіовізуального контенту суб'єктами кінематографії", у зв'язку з обмежувальними заходами в період карантину.

Це дасть можливість ефективніше використати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту та підтримку кіногалузі в умовах коронакризи. Кошти, згідно з постановою Кабміну від 8 липня 2020 року №592, мають бути використані до кінця поточного року. Тому постала необхідність передбачити можливість їх використання не тільки для покриття витрат на виробництво усього телевізійного серіалу, а й для підтримки реалізації окремих періодів (етапів). Прийняття цих змін дозволить МКІП найближчим часом оголосити про початок конкурсного відбору проєктів. Міністерство культури

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.