У серпні Кабмін запустив ринок постачання газу і дозволив споживачам вибирати компанію-постачальника, оцінюючи умови. А у вересні уряд підтримав законопроєкт, згідно з яким НКРЕКП може передати право місцевим радам самостійно визначати тарифи на опалення та воду.

Таке рішення суттєво впливає на ціни для простих громадян. Як повідомляє "The Page", у водоканалах хочуть підвищити вартість послуг через подорожчання реагентів і електроенергії, але у 2020 році зростання тарифів не передбачається.

Надалі ж суми в платіжках за воду можуть збільшитися більш ніж на 20% в залежності від області - в середньому з 230 до 270 гривень за 10 кубометрів.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Тіна Кароль відкинула ліфчик, прикривши голі груди однією рукою: "Настільки відверто"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Платіжка за комунальні послуги, фото: кадр з відео
Платіжка за комунальні послуги, фото: кадр з відео

Злистопада "Нафтогаз" піднімає тарифи на газ на 35%, споживачам доведеться платити 6,33 гривні за кубометр з ПДВ. Втім, клієнти з річним пакетом платитимуть за аналогічні послуги 5,24 гривні.

Слідом за цією компанією, ціни підняли й інші постачальники, зокрема регіональні - до 8,96 грн/кбм. Варто враховувати, що ціна вказана без плати за транспортування. Від ціни на газ залежить і вартість газового опалення.

Що стосується електроенергії, до 2021 року ціни залишаться на колишньому рівні:

  • при споживанні до 100 кВт — год-90 копійок за 1 кВт / год;
  • понад 100 кВт/год — 1,68 гривні за 1 кВт/год.

Варто зауважити, що на початку наступного року Україна збирається переходити на ринкові умови, таких нововведень вимагає меморандум МВФ. Згідно з таким тарифом, українцям потрібно буде платити приблизно 2,5 гривні за кіловат.

Новинар також повідомляв, що на Майдані Незалежності сталася смертельна автотроща: загинули люди

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.