В Україні ціни на газ будуть рости до лютого 2021 року. Водночас нині спрогнозувати ціни на блакитне паливо практично неможливо.

Як передає Новинар, з посиланням на OBOZREVATEL, про це розповіла аналітикиня "Української енергетичної біржі" Оксана Запорізька.

Згідно з її оцінками, подорожчання може тривати аж до лютого 2021 року.

"Зараз на УЕБ ціни ресурсу жовтня та ресурсу листопада торгуються в схожому ціновому діапазоні – близько 6500 грн за тис. кубометрів із ПДВ. Поки спостерігається динаміка до зростання, але коли буде межа й перехід до зниження, сказати точно неможливо. Орієнтовно це буде в лютому 2021 року", – розповідає Запорізька.

Популярні статті зараз

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Координаторка житлово-енергетичних програм "Опори" Тетяна Бойко також упевнена: немає жодних підстав сподіватися, що ціни в майбутньому знижуватимуться. Через це, вважає Бойко, варто скористатися "Річним" тарифом: тоді можна буде цілу зиму використовувати газ, куплений за однією ціною.

"Тим, хто використовує газ для опалення, раджу "Річний", тому що поки немає підстав сподіватися, що ціни й далі знижуватимуться", – сказала Бойко.

Раніше у "Нафтогазі" заявили, що судитимуться з постачальниками через борги за газ, що постачався населенню на умовах ПСО (за цінами, які нижчі, ніж для підприємств). Вони досягли 24 млрд грн.

Нагадаємо, що ціни на газ підняли одразу на чверть - що чекає на українців.

Раніше ми повідомляли, що чому повністю провалився "Північний потік-2": пояснення Росії.

Також нагадаємо, що у Нафтогазі заявили, що ціна на газ для населення в листопаді підніметься ще на 35%.