У бюджеті України утвориться діра, якщо МВФ та інші західні партнери не нададуть країні нову фінансову допомогу через скандал навколо Конституційного Суду.

Про це заявив президент Володимир Зеленський увечері в понеділок, 2 листопада, в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

Володимир Зеленський, фото: кадр з відео
Володимир Зеленський, фото: кадр з відео

Як зазначив глава держави, судді КСУ хочуть скасувати і демонтувати всю інфраструктуру антикорупційних органів.

Популярні статті зараз

На Олю Полякову раптово "налетіли" хейтери: "Не забудь язика підключити"

Вікторія Булітко з "Дизель Шоу" розкрила своє таємне захоплення: "Любителька лісу і гномів"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Даша Астаф'єва без ліфчика вмостилася на коліна і пристрасно схопила себе за волосся

Все новости

"Ми отримали багато сигналів від наших західних партнерів, від МВФ. Ніякої співпраці не може бути, ніякої місії можете не очікувати... А я не хочу приховувати від суспільства, про що мова. Якщо не буде місії, то у нас буде, і у нас є діра в бюджеті, про яку ми всі можемо відверто говорити. Через кризу, кризу світової, кризу в українській економіці, кризу, пов'язану з ковідом. Тому нам потрібна допомога наших партнерів. Такий же звіт і сигнал ми отримали від Світового банку, від ЄБРР, від усіх послів Великої сімки, які знаходяться в Україні", - сказав президент. Володимир Зеленський

Нагадаємо, 29 жовтня президент України Володимир Зеленський провів термінове закрите засідання РНБО. За підсумками зустрічі глава держави доручив правоохоронцям розслідувати причини рішення КСУ, а також запевнив, що система електронних декларацій працюватиме.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.