В Україні з 1 грудня збільшаться розміри мінімальної і максимальної пенсій. Це пов'язано з підвищенням прожиткового мінімуму до 2189 гривень. Після перерахунку мінімальна пенсія складе 1769 гривень (+57 гривень), а максимальна - 17690 гривень (+570 гривень).

Збільшиться також надбавка пенсіонерам за стаж, для чоловіків він має становити понад 35 років, а для жінок - понад 30 років. Щомісячна доплата становить 1% мінімальної пенсії за кожен додатковий рік. Вона зросте на 57 гривень до 17,69 гривні.

Про це повідомляє 112.ua

Популярні статті зараз

Старий Новий рік в Україні: чого категорично не можна робити у це свято

Польща значно скоротила видачу віз українцям: кому надали пріоритет

У Львові поширився мутований вірус: "Потрібно перебувати на ізоляції"

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Все новости

Підвищення пенсій в Україні, скріншот з відео
Підвищення пенсій в Україні, скріншот з відео

Підвищення мінімальної пенсії ніяк не вплине на тих пенсіонерів, у яких повний стаж, і вони отримують мінімум 2100 гривень. 

Пенсія рахується за спеціальною формою. Середню зарплату за три роки потрібно помножити на стаж у роках, потім помножити на співвідношення середньої зарплати по країні і власної зарплати і помножити цю суму на 1%.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.