Станом на 6 листопада 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 витрачено 39 мільярдів гривень з 66 мільярдів гривень, що становить 59% від загальної суми.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

"На охорону здоров'я використано 6,6 мільярда гривень з 16,3 мільярда гривень передбачених коштів, або 40%. У сфері охорони здоров'я з фонду передбачено виділення 100 мільйонів гривень на закупівлю апаратів ШВЛ, з яких використано 42 мільйони гривень. Майже 3 мільярди гривень передбачено на забезпечення лабораторій МОЗ та закупівлю засобів індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров'я, з яких поки використано 709,7 мільйона гривень", - сказано в повідомленні.

Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні

Популярні статті зараз

Вся сім'я буде в захваті: дієтолог поділилася рецептами легких літніх сніданків

Справжній потоп: У ДСНС попередили - в Україну прийдуть зливи і ураганний вітер

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Доживуть до 100 років: астрологи назвали знаки, на яких чекає довге життя

Все новости

На субвенцію місцевим бюджетам, згідно з інформацією пресслужби, для забезпечення лікарень киснем спрямовано 571 мільйон гривень. Також на підвищення надбавок і доплат медичним працівникам витрачено 3,2 мільярда гривень з передбачених 6 мільярдів гривень.

Крім коштів Фонду, заходи з протидії COVID-19 фінансуються також з інших джерел. За програмою медичних гарантій Національна служба здоров'я вже здійснила оплати закладам охорони здоров'я на суму понад 8 мільярдів гривень за послуги, пов'язані з лікуванням COVID-19.

Станом на 5 листопада з коштів місцевих бюджетів витрачено 3,8 мільярда гривень на придбання товарів і послуг для запобігання поширенню COVID-19.

Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.