Суд задовольнив позов Приватбанку до компанії "Агротермінал" та вирішив стягнути з неї як поручителя компанії "Бориваж" 1 мільярд гривень заборгованості.

ЯК передає Новинар, з посиланням на Finbalance, про це йдеться у рішенні Госпсуду Одеської області від 30 жовтня.

Зазначається, що згідно із судовими матеріалами, через порушення боржником своїх зобов’язань Приватбанк розірвав кредитний договір. Натомість "Агротермінал" зауважувала, що граничний термін повернення позики, який був встановлений кредитною угодою, - 03.11.2026.

Суд вирішив, що Приватбанк правомірно скористався правом на направлення повідомлення про дострокове розірвання кредитного договору.

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Тіна Кароль пожалілася на проблеми у сім'ї через різний світогляд: майже не спілкується з батьками

Курс валют на 30 вересня: долар просів

Все новости

Згідно з даними держреєстру, засновник "Агротерміналу" - компанія "Бориваж", бенефіціарами якого значаться Олександр Скотнік та Нарек Будагян (через ТОВ "Термінал-Південний"), Ангонас Гарофіта Ніколета (через Амертана Холдінгс ЛТД), Еммануель Флорентіна Хрістіана (через Енстревіо Інвестментс Лімітед), Аресті Сеодоро (через Окталенса Холдінгс ЛТД).

"Бориваж" і Скотнік також є засновниками "Агротермінал Логістік", яке було поручителем Приватбанку по рефінансуванню, залученому банком в НБУ ще до націоналізації. 

Водночас, зазначимо, що предметом іпотеки був зерновий термінал "Бориваж" в Одеській області (в акваторії порту "Южний", загальна потужність перевалки – 2 млн тонн зернових на рік), його вартість, узгоджена сторонами іпотечного договору, становила 5,54 млрд грн.

Зазначимо, що Кінцевим бенефіціаром "Агротермінал Логістик" є Ігор Коломойський.

21 грудня 2016 року Приватбанк перейшов у державну власність.

Нагадаємо, що Верховний суд не застосував "антиколомойський" закон у справі "Приватбанку".

Раніше ми повідомляли, що Верховний Суд зупинив стягнення $350 млн з Приватбанку.

Також нагадаємо, що НАБУ розслідує спробу заволодіння майном ПриватБанку.