У Міністерстві охорони здоров'я України вітчизняним підприємцям порадили шукати додаткові джерела доходу під час пандемії. Зокрема, їм запропонували йти працювати в лікарні.

Про це на брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

Заступниця міністра охорони здоров'я запропонувала малому бізнесу "перетворювати проблеми у нові можливості". За її словами, якщо оглянутися довкола себе, точно можна знайти додаткові джерела доходу. 

Лікарня, скріншот з відео
Лікарня, скріншот з відео

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Настя Каменських втекла від Потапа до лісу і стала амазонкою

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Все новости

"Ми просто просимо оглянутися навколо себе і знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, - з дому, онлайн, дистанційно, надаючи дистанційні послуги на винос, на вивіз і тому подібне", - сказала вона. Ірина Микитчак

Як зазначила Микитчак, тимчасові робочі місця для підприємців готові надати лікарні. За її словами, наразі лікарні та центри медичної допомоги потребують "сильних і здорових робочих рук": економістів, бухгалтерів, санітарів, техніків, працівників пральні і кухні, електриків, водіїв, сторожів, вахтерів, різноробів тощо.

Лікарні під час пандемії, фото: кадр з відео
Лікарні під час пандемії, фото: кадр з відео

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.