Завдяки появі вакцини від коронавірусу та відновленню світової економіки долар може впасти на 20%. Банки, які вже мали негативні прогнози стосовно долара у наступному році, погіршили очікувані показники на тлі появи нових клінічних випробувань.

Про це повідомляє Financial Times.

Аналітики Wall Street очікують, що з появою вакцини долар "впаде" через зростання впевненості у світовій економіці. Відновлення економіки та впевненості на ринках дає можливість вдаватися до більш ризикованих кроків.

Натомість долар є валютою, яка має особливий попит у часи кризи як "гарант безпеки". Так було й у часи перших спалахів Covid-19. Таким чином, прогнози банків показують падіння долара до 20% наступного року.

Обмін валют, фото: youtube
Обмін валют, фото: youtube

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Степанов розповів про користь січневого локдауну: "Результати, на які розраховували"

Covid-19 несе приховану небезпеку: потрапляє в очі і викликає ускладнення

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Аналітики порівнюють очікувану ситуацію наступного року з падінням, що спостерігалось у середині 2000-х. Тоді долар сягнув падіння у 33% за декілька років. Попит на інші валюти на ринках, що розвиваються стрімко зростав, адже інвестори йшли за низькими відсотковими ставками. Тенденцію спинила світова криза 2008 року, пише Zik

Водночас консенсус-прогнози Bloomberg показують очікуване падіння індексу долара близько 3% до кінця наступного року. Євро у цей час може сягнути 1,21 долара проти 1,18 долара наразі.

У Morgan Stanley, американському інвестиційному банку, очікують падіння індексу на 4% завдяки зростанню валют Норвегії, Швеції, Нової Зеландії та Австралії. На думку аналітика компанії, євро вартуватиме 1,25 долара наприкінці 2021 року.

Банківські аналітики також зазначають, що підвищення США облікової ставки призведе до відтоку інвесторів у пошуку кращих умов, що ще більше відзначиться на показниках долара.

Валюта
Валюта

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.