Постійний представник ФРН при Раді Європи посол Рольф Мафаель і заступник генсека Ради Європи Ґабріелла Баттані-Драґоні підписали договір про виділення коштів Україні в межах Плану дій Ради Європи.

Німеччина виділить згідно з угодою €1 млн. У 2019 році Берлін вже надавав €1 млн на підтримку Плану.

"На посту голови Комітету міністрів Ради Європи Німеччина підтримує зусилля України на шляху реформ. Щоб продемонструвати нашу підтримку, ми, як минулого року, зробили важливий фінансовий внесок у План дій Ради Європи для України, – заявила посол Німеччини."

Вакцинація від коронавірусу
Вакцинація від коронавірусу

Вато зауважити, що для боротьби з коронавірусом і його наслідками Україна загалом отримала €370 млн міжнародної підтримки. Таку заяву зробив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Популярні статті зараз

В Австрії стало обов'язковим носіння високозахисних масок: в транспорті і супермаркетах

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Українських водіїв чекають нові штрафи: за що і як будуть карати

Напівгола Даша Астаф'єва вмостилася на підлозі, показавши обвислі груди: "Довелося..."

Все новости

За його словами, €190 млн було отримано від ЄС, транші від $100 тис. до $50 млн від різних міжнародних партнерів. Тривають переговори з Європейським інвестиційним банком про кредит на купівлю вакцин на €50 млн плюс €25 млн на вакцини від Світового банку.

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що країну потрясли два потужні землетруси: що відомо про руйнування. На півночі країни стався землетрус магнітудою 6,1 бала. Менш ніж за дві години після припинення підземних поштовхів, у регіоні було зафіксовано другий землетрус силою 3,3 бала.