Європейський інвестиційний банк надасть 640 млн євро Україні на розвиток інфраструктури та транспорту. Ці кошти допоможуть Україні розвивати економіку та стале суспільство, зокрема у східних областях країни.

Про це сьогодні, 9 грудня, повідомив прем'єр міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Фейсбуці. Крім того, Європейський Союз надасть суттєві гранти у вигляді технічної допомоги, які доповнять кредити ЄІБ та допоможуть у підготовці та управлінні проєктами.

Денис Шмигаль, фото: facebook.com/dshmyhal
Денис Шмигаль, фото: facebook.com/dshmyhal

Підписали сьогодні з ЄІБ три відповідних кредитних угоди:

1. 340 млн євро для відновлення інфраструктури та покращення умови життя й ведення бізнесу в постраждалих від військового конфлікту регіонах на сході України. Реалізація проєкту сприятиме відновленню економіки й розвитку регіонів шляхом відновлення та модернізації об’єктів інфраструктури, зокрема адміністративних будівель, шкіл, медичних центрів і лікарень, державних доріг і мостів, а також комунальних послуг, водопостачання та водовідведення на підконтрольних Україні територіях в Донецькій та Луганській областях. Проєкт також буде реалізовано в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях, на територіях міськрад інших областей, які приймають внутрішньо переміщених осіб.

Популярні статті зараз

Вже не до Еллерта: виснажена "холостячка" Мішина поскаржилася на життя - "навіть немає часу поїсти"

Церковне свято 1 серпня: іменинники, прикмети і традиції дня

Розкрила халатик і підняла ноги повище: Лілія Ребрик поділилася пікантним фото

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости
2. 200 млн євро для покращення якості та надійності громадського транспорту в майже 20 містах України. Це допоможе модернізувати рухомий склад електричного громадського транспорту (трамваїв, тролейбусів, вагонів метро та електробусів), відновити та побудувати нову інфраструктуру громадського транспорту (трамвайні лінії, тролейбусні смуги, підстанції та депо). На сьогодні реалізацію проєктів планується здійснювати у таких містах-учасниках проекту: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса, Чернівці.
 
3. 100 млн євро для модернізації 183 км автомобільних доріг у Луганській області. Кошти будуть спрямовані на капітальний і поточний середній ремонти ділянок автошляхів: Чугуїв-Мілове, «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ, Танюшівка-Старобільськ-Бахмут.

Денис Шмигаль, фото: facebook.com/dshmyhal
Денис Шмигаль, фото: facebook.com/dshmyhal

Скріншот: facebook.com/dshmyhal
Скріншот: facebook.com/dshmyhal

Скріншот: facebook.com/dshmyhal
Скріншот: facebook.com/dshmyhal

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що країну потрясли два потужні землетруси: що відомо про руйнування. На півночі країни стався землетрус магнітудою 6,1 бала. Менш ніж за дві години після припинення підземних поштовхів, у регіоні було зафіксовано другий землетрус силою 3,3 бала.