Після Нового року українців чекатимуть приємні зміни. Адже в Україні близько чверті роботодавців планують переглянути зарплати своїх співробітників у 2021 році в бік збільшення.

Про це свідчать результати опитування одного з порталів пошуку роботи. Аналітики опитали понад 300 керівників підприємств і фірм, повідомляє ТСН.

Виплата зарплат
Виплата зарплат

Згідно з даними аналітиків залишити розмір виплат без змін вирішила кожна п'ята компанія. Водночас 23% роботодавців вже в наступному році готові збільшити зарплати своїм співробітникам.

Решту роботодавців мають наступні наміри: 

Популярні статті зараз

В ООН стурбовані майбутнім через дистанційне навчання: "Катастрофа для цілого покоління"

В Австрії стало обов'язковим носіння високозахисних масок: в транспорті і супермаркетах

Введення в Україні паспортів вакцинації: пояснення МОЗ щодо нового документу

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Все новости

  • 19% планують залишити її без змін;
  • 1,5% з опитаних роботодавців мають намір зменшити розмір виплат;
  • 49% ще не визначилися в цьому питанні.

Нагадаємо, що дружина Кернеса Оксана Гайсинська показала архівне фото з ним: "Найкращий". Геннадій Кернес помер в ніч на 17 грудня

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей