У 2021 році українці отримають підвищення мінімальної заробітної плати, індексацію пенсій, підвищення тарифів і 14 додаткових днів для відпочинку.

Проте з 1 січня 2021 року в Україні зросте вартість доставлення газу. Також з Нового року зростуть тарифи на опалення, які підвищили усім 23 компаніям. Після підвищення середньозважений тариф для поставок тепла населенню для 23 компаній склав 1 121,71 грн/Гкал.

Платіжка за електроенергію
Платіжка за електроенергію

Водночас Кабінет міністрів скасував пільговий тариф на електроенергію. Він передбачав, що перші використані 100 кВт/год раніше коштували 90 коп. за 1 кВт/год.

То ж з 1 січня до 31 березня 2021 року діятиме єдиний тариф, незалежно від споживання, який становитиме 1,68 грн за 1 кВт/год.

Популярні статті зараз

Біля Водяного по ЗСУ стріляли з мінометів: вогонь у відповідь змусив противника залягти

Як швидко і смачно запекти картоплю: простий рецепт на всі випадки життя

Пишні коржі на кефірі з начинкою: простий рецепт, з яким забудете про звичайний хліб

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Все новости

Ціни на електроенергію
Ціни на електроенергію

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей