В Україні з 1 січня виросли податки для фізичних осіб-підприємців. Це пов'язано зі збільшенням мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму.

Як пише Економічна правда, єдиний соціальний внесок для ФОПів з початку 2021 року зріс із 1,1 тис. грн до 1,32 тис. грн на місяць, з грудня – зросте до 1,43 тис. грн.

Водночас ухвалені Верховною Радою за пропозицією президента Володимира Зеленського закони про підтримку бізнесу під час локдауну передбачають податкові канікули для ФОПів першої групи з грудня 2020 року по травень 2021 року.

Карантин в Україні
Карантин в Україні

Відповідно у 2021 році вони зможуть зекономити 6,6 тис. грн на сплаті ЄСВ і 1,095 тис. грн на сплаті єдиного податку. Також з 1 січня підприємцям можна буде вести облік на вибір: в електронному чи паперовому виглядах.

Популярні статті зараз

Катерина Осадча раптово "спалилася" через Тіну Кароль: "Здається хтось вагітний"

В Україну йде похолодання та опади: синоптик дала прогноз на найближчі дні

Наталя Могилевська зі зробленими губами показала страшний макіяж: "Така силікована"

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Все новости

Крім того, з нового року для ФОПів встановлять нові ліміти щодо обсягів доходу: перша група – 167 розмірів мінімальної зарплати (1,002 млн грн), друга група – 834 розміри мінімальної зарплати (5,004 млн грн), третя група – 1 167 розмірів мінімальної зарплати (7,002 млн грн).

Карантин в Україні, фото: кадр з відео
Карантин в Україні, фото: кадр з відео

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей