Кабінет Міністрів України забезпечив можливість імміграції в Україну 5 тис. білоруських ІТ-фахівців. Про це повідомив у Фейсбуці віце-прем'єр-міністр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"5 тис. квот розподілені по областях України, в яких зосереджена найбільша кількість ІТ-компаній. Дніпропетровська, Одеська та Львівська області можуть залучити по 600 фахівців, Харківська - 700, А місто Київ отримало 2,5 тис.квот", - написав Федоров. Михайло Федоров

Федоров пояснив, що недавні серйозні обмеження з доступом до Інтернету, мобільного зв'язку і систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну.

Він зазначив, що українська компанія може запросити на роботу таких іноземців, а з документів потрібні тільки копії паспорта із завіреним перекладом і кольорове фото 3,5х4, 5. Потім компанія звертається із заявою в Центр зайнятості, до якого додає копії паспорта іноземця, фото і проєкт трудової угоди з ним.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Як приготувати смачний узвар на Святвечір: найкращі варіанти напою

Наталія Могилевська в цікавому положенні розляглася на підлозі: "Будеш...?"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Все новости

Протягом 5-7 днів Центр зайнятості видає дозвіл на роботу. Щоб скористатися квотами, фахівці, які вже проживають в Україні, можуть подати свої документи до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем реєстрації, а іноземні фахівці за кордоном - до консульських установ України.

"Імміграція в рамках квот дозволяє іноземним ІТ-фахівцям працевлаштовуватися на тих же умовах, що і громадяни України... Ми готові в режимі 24/7 сприяти і консультаційну підтримку іноземним ІТ-фахівцям, готовим локалізуватися в Україні.", - додав Федоров. Михайло Федоров

Уже шосту добу поспіль Білорусь переживає одну з найглибших політичних криз за свою історію. У зоні ризику опинилась...

Geplaatst door Mykhailo Fedorov op Vrijdag 14 augustus 2020