З 1 січня 2021 року управління соцзахисту припиняють звичний особистий прийом громадян для оформлення пільг і субсидій. Відтепер потрібно звертатися у відповідні відділи громад.

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі програми "Сніданок з 1 + 1". За її словами, нововведення стосується оформлення 67 видів допомог, в тому числі субсидій.

Тепер для їх отримання потрібно або відправити заяву електронною поштою, через ""Дію", або подати її в місцевій громаді. Водночас управління соцзахисту вже припинили особисто приймати громадян. Вона додала, що для тих трьох мільйонів осіб, які вже є в програмі субсидій, нічого не змінюється.

Марина Лазебна, скріншот з відео
Марина Лазебна, скріншот з відео

"Це пов’язано з реформою децентралізації. У громадах є соціальні підрозділи, які повинні приймати заяви від людей. Ми автоматично повністю перепризначували близько трьох мільйонів домогосподарств субсидії", – повідомила Лазебна . Марина Лазебна

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри

Партія Кличка витратила майже 46 млн за два тижні кампанії - ЗМІ

Комік Дядя Жора розповів про життя після інсульту: "Живемо один раз"

Все новости

Раніше Кабінет міністрів удосконалив механізм отримання субсидій, надавши можливість отримувати її домогосподарствам, де є працюючі за кордоном. Також спрощено процедуру призначення допомоги для безробітних.

Своєю чергою прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що субсидій на сплату житлово-комунальних послуг вистачить усім, хто їх потребує, попри скорочення фінансування у 2021 році.

Денис Шмигаль, фото: кадр з відео
Денис Шмигаль, фото: кадр з відео

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей