Індексація пенсій запланована в Україні в березні 2021 року. Виплати планують підвищити на 11%.  Про це заявила міністр соцполітики Марина Лазебна. Однак підвищення торкнеться не всіх.

Зазначається, що під час попередньої індексації пенсії підвищили для 6,9 млн осіб. Всього ж в Україні налічується близько 11,4 млн пенсіонерів. За аналогічною схемою пройде і індексація навесні 2021 року, повідомляє Соцпортал

Водночас надбавку не отримають ті, хто отримував мінімальну або менше середньої зарплати, українці, які мають істотні надбавки до пенсій, а також українці, які отримують пенсію за спеціальним законом.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

П'яна Наталя Могилевська повернулася після бурхливої ночі: "Давайте-но прибухнемо"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

Нарахування пенсій
Нарахування пенсій

Зазначається, що підвищення стосується "чистого" розміру пенсії, який порахований за формулою. У деяких він менше мінімального, хтось отримує надбавки за віком (80 років з 2020-го і 75 років з 2021-го), в інших - надбавки за стаж.

У випадку, якщо після перерахунку "чистої" пенсії виявиться, що її розмір досі знаходиться на колишньому рівні, надбавку платити не будуть. Підвищення пенсії для всіх виявиться різним, він залежить від розміру зарплат.

Наприклад, у 2019-му при такому ж перерахунку 8,1 млн пенсіонерів у середньому доплатили по 255 грн. Так від 100 до 400 грн отримали 2,5 млн осіб, від 400 до 700 грн – понад 1,5 млн, від 700 до 1000 грн – 500 тис.громадян. Ще 2 млн 100 тис.пенсіонерів, які мають великий трудовий стаж і пенсію нижче 1700 гривень, отримали разові виплати в розмірі 2410 грн.

Нарахування пенсій
Нарахування пенсій

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей