На період з 2021 до 2022 року більшість ФОПів звільнили від обов’язкового використання РРО. Однак окремі групи підприємців зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Про це повідомляє пресцентр Державної податкової служби України.

З 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року звільняються від обов’язкового використання реєстраторів розрахункових операцій ФОПи другої – четвертої груп. Відвідне рішення діє щодо ФОПів, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1,320 млн гривень незалежно від обраного виду діяльності.

Популярні статті зараз

Введення в Україні паспортів вакцинації: пояснення МОЗ щодо нового документу

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Гола Анна Семенович мало не впустила свої "кавуни": "Волочкова номер два"

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Все новости

Касові апарати, кадр з відео
Касові апарати, кадр з відео

ФОПи, зобов’язані користуватися РРО, якщо вони здійснюють:

  • реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
  • реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
  • реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей