На період з 2021 до 2022 року більшість ФОПів звільнили від обов’язкового використання РРО. Однак окремі групи підприємців зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Про це повідомляє пресцентр Державної податкової служби України.

З 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року звільняються від обов’язкового використання реєстраторів розрахункових операцій ФОПи другої – четвертої груп. Відвідне рішення діє щодо ФОПів, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1,320 млн гривень незалежно від обраного виду діяльності.

Популярні статті зараз

Потап раптово налякав Настю Каменських своїми планами: "Одягнуся в салатовий, а борода стане червоною"

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Касові апарати, кадр з відео
Касові апарати, кадр з відео

ФОПи, зобов’язані користуватися РРО, якщо вони здійснюють:

  • реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
  • реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
  • реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей