Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) опублікувала підвищені тарифи на розподіл газу, які почали діяти з 1 січня 2021 року.

Нові тарифи 43 газорозподільних компаній опубліковані на сайті НКРЕКП. Таким чином, найнижчий тариф на транспортування газу заплатять споживачі столичного "Київгазу" – 0,31 грн за куб. м, а найвищий – споживачі послуг компанії "Газовик»" – 2,55 грн за куб. м.

Ціна на газ, фото: кадр з відео
Ціна на газ, фото: кадр з відео

Водночас середній тариф по країні склав 1,53 грн за куб. м. Всі тарифи вказані без урахування податку на додану вартість (ПДВ) 20%.

Популярні статті зараз

Українці не довіряють вакцинам проти коронавірусу: результати дослідження

Пом'ята Настя Івлєєва скосила очі після новорічної ночі: "Схожа на бомжиху з вокзалу"

Поплавський зізнався, як здобув славу і визнання: "Нема грошей навіть на автобус"

Партія Кличка витратила майже 46 млн за два тижні кампанії - ЗМІ

Все новости

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП планує збільшити тарифи на послуги розподілу природного газу на 2021 рік для облгазів. Крім того, в Україні у 2021 році перерахують абонентську плату за споживаний газ. Перерахунок платіжок пов’язаний з обсягами споживаного блакитного палива.

Ціна на газ, фото: pixabay.com
Ціна на газ, фото: pixabay.com

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей