Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) опублікувала підвищені тарифи на розподіл газу, які почали діяти з 1 січня 2021 року.

Нові тарифи 43 газорозподільних компаній опубліковані на сайті НКРЕКП. Таким чином, найнижчий тариф на транспортування газу заплатять споживачі столичного "Київгазу" – 0,31 грн за куб. м, а найвищий – споживачі послуг компанії "Газовик»" – 2,55 грн за куб. м.

Ціна на газ, фото: кадр з відео
Ціна на газ, фото: кадр з відео

Водночас середній тариф по країні склав 1,53 грн за куб. м. Всі тарифи вказані без урахування податку на додану вартість (ПДВ) 20%.

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес промок під дощем, залишивши Надю Дорофєєву без одягу

Тіна Кароль відкинула ліфчик, прикривши голі груди однією рукою: "Настільки відверто"

Настя Каменських показала інтим просто на камеру, поки Потапа поруч не було

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП планує збільшити тарифи на послуги розподілу природного газу на 2021 рік для облгазів. Крім того, в Україні у 2021 році перерахують абонентську плату за споживаний газ. Перерахунок платіжок пов’язаний з обсягами споживаного блакитного палива.

Ціна на газ, фото: pixabay.com
Ціна на газ, фото: pixabay.com

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей