Міністерство фінансів України підбило підсумки 2020 року і прозвітувало про перевиконання державного бюджету. Загалом до державного кошторису надійшло на 19 мільярдів гривень більше, ніж очікували.

У 2020 році до загального фонду державного бюджету надійшло 877,6 мільярда гривень. Про це у своєму звіті повідомляє Міністерство фінансів України. Мінфін виділяє вдалу роботу Державної податкової служби, яка перевиконала свій річний план на 10,7%. Таким чином з податків у держбюджет надійшло "зайвих" 49,2 мільярда гривень.

Гроші, фото: кадр з відео
Гроші, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Michelle Andrade з голими грудьми і розсунутими ногами показала свою сутність: "Майже ліфчик зняла"

Анна Семенович залізла на міст і зробила зізнання: "Не засмучуйтесь..."

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Все новости

З платежів, які контролює Державна податкова служба, держава у 2020 році отримала 507,5 мільярда гривень. При цьому розраховували на менш як 460 мільярдів.

Водночас інші структури не можуть похвалитися такою ж успішністю, як податкова. Наприклад, Державна митна служба свій план у 2020 році не виконала.

За минулий рік митниця принесла державному бюджету 297 мільярдів гривень. Це на 8,8% менше, ніж було заплановано. Однак вже у грудні митниця свій план перевиконала аж 23,5% або 6,2 мільярда гривень.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей