Українцям з 1 січня 2020 року перерахували абонентську плату на газ. Крім самого розміру, змінили також і кількість кубометрів, за які потрібно платити.

Абонентську плату рахують виходячи з обсягів використаного газу за період з жовтня по жовтень минулого року. Якщо у 2020-му враховували газ, який спалили з жовтня 2018-го по жовтень 2019-го, то зараз платити потрібно буде по цифрах з жовтня 2019-го по жовтень 2020-го.

Ціна на газ, фото: pixabay.com
Ціна на газ, фото: pixabay.com

Таким чином, загальна кількість кубометрів за цей період ділять на 12. Отриману цифру множать на тариф, який у кожного облгазу свій. Абонплату потрібно платити щомісяця, попри те, чи користуєтеся ви газом.

Якщо з жовтня 2018-го по жовтень 2019-го Ви використовували 400 кубів, а з жовтня 2019-го по жовтень 2020 – го-450 кубів, торік ви платили абонплату за 33,3 кубометра, а у 2021-му заплатите за 37,5 кубометрів. Проте, завдяки введенню абонплати українці мають право змінювати постачальника газу.

Популярні статті зараз

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

90-річний Чапкіс одружився вчетверте: дружина молодша на 52 роки

Все новости

Платіжка за комунальні послуги, фото: кадр з відео
Платіжка за комунальні послуги, фото: кадр з відео

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей