Для пенсіонерів, які не працюють, з 1 січня мінімальна пенсія за віком підвищилася до 2400 грн у зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати до 6000 грн.

Про це повідомили в Пенсійному фонді. У ПФУ також підкреслили, що для осіб, які досягли 65 років, чоловіків, які мають 35 років страхового стажу та жінок, які мають 30 років страхового стажу, розмір мінімальної пенсії за віком становить 40% мінімальної заробітної плати.

Пенсіонери, фото: кадр з відео
Пенсіонери, фото: кадр з відео

Крім того, у ПФУ підкреслили, що на пенсійні виплати на сьогодні спрямовано 3,6 млрд грн. Забезпечено фінансування пенсій січня на загальну суму 4,2 млрд грн.

У Пенсійному фонді додали, що виплату пенсій буде проведено у визначену кожному пенсіонеру дату виплати в установленому порядку.

Популярні статті зараз

Чи повернуться школярі за парти: у МОН прийняли рішення

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Українцям пообіцяли знизити тарифи на розподіл газу: названо ціну

Ані Лорак несподівано з'явилася в Україні у найсильніший мороз: "Заздрю тим людям"

Все новости

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей