Українських пенсіонерів потішили приємною новиною. Адже у квітні автоматично перерахують виплати всім, хто досяг пенсійного віку і продовжив працювати. Про це йдеться в законі "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Розмір пенсії збільшиться й через підвищення стажу. Відповідно, при середній зарплаті і 35 роках стажу, після перерахунку можна отримувати на 200 грн більше. Якщо ж зарплата була в три рази вище середньої, розмір надбавки складе близько 600 грн.

В Україні пенсіонерам, які пропрацювали як мінімум два роки після призначення виплати, перерахують їх розміри. При підвищенні врахують новий стаж. 

Пенсіонери, фото: кадр з відео
Пенсіонери, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Якщо у вас була середня зарплата і ви при виході на пенсію мали 35 років стажу, то зараз можете розраховувати на виплату в розмірі 3,5 тис.грн, пише "Курс". Якщо ж ви продовжили працювати і зараз маєте вже 37 років стажу, хоча продовжуєте отримувати пенсію, розраховану з урахуванням застарілого показника.

Завдяки перерахунку у квітні Пенсійний фонд автоматично перерахує стаж, а з середньою зарплатою замість 3,5 тис.грн можна розраховувати на виплату в розмірі 3,7 тис. грн. Водночас якщо ви отримували зарплату розмір якої в три рази вище середньої, зараз можна отримувати близько 10,5 тис.грн, а після перерахунку – 11,1 тис. грн.

Підвищення пенсій у березні має скласти близько 11%. Наприклад, при пенсії в 3,5 тис.грн розмір надбавки може скласти близько 385 грн. При перенесенні рішення з березня, наприклад, на грудень українці втратять 3,4 тис. грн

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей