Кабінет міністрів України 13 січня підняв мінімальні ціни на українські ігристі вина на 20 грн за пляшку. У Мінекономіки таке рішення пояснюють тим, що так українському продукту буде простіше конкурувати з іноземними "напоями на основі вина".

Мінімальні роздрібні ціни було підвищено, зокрема, на українські вина ігристі та газовані, зброджені напої та вина (напої) ароматизовані ігристі (газовані) з 89 до 109 грн за пляшку 0,7-0,75 літра.

Ціни на продукти, скріншот: YouTube
Ціни на продукти, скріншот: YouTube

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства зазначили, що прийнятою постановою також приводиться у відповідність з Податковим кодексом опис цих продуктів та їх коди згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності.

Популярні статті зараз

Разумков повідомив про зростання тарифів на електроенергію: постраждає 400 тисяч сімей

У країнах ЄС можуть ввести більш суворі правила щодо поїздок: що заборонять

Спекотна Maruv в пориві пристрасті розсунула ноги, ставши на коліна: "Я хочу..."

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Все новости

Додається, що такий крок зроблено в рамках імплементації дорожньої карти з розвитку виноградарства і виноробства, підтримки національних виробників, боротьби з фальсифікатом і підвищення якості продукції.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей