Тарифи на розподіл газу вже сьогодні, 19 січня, можуть стати нижчими. Адже НКРЕКП планує затвердити новий список зі зниженими тарифами, в якому ціни на розподіл газу будуть переглянуті для 14 компаній, які займаються доставкою газу.

Як зазначається, будуть переглянуті тарифи на розподіл газу для компаній "Лубнигаз", "Гадячгаз", "Закарпатгаз", а також ще 11 компаній, у яких спочатку були високі тарифи, пише "Today".

Ціна на газ, фото: pixabay.com
Ціна на газ, фото: pixabay.com

Масові обурення місцевих жителів, які вже отримали назву тарифного майдану. Вони почалися саме з Лубнів, де містяни повстали проти найвищого в Україні тарифу на розподіл газу. За ними підтягнулися жителі інших великих і малих міст.

Популярні статті зараз

Анна Семенович з пляшкою в руках вирішила спитися: "Не вийде з перехідного віку"

Путін готує відставку через хворобу Паркінсона - The Sun

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

90-річний Чапкіс одружився вчетверте: дружина молодша на 52 роки

Все новости

Величину тарифу знижуватимуть нерівномірно. Основна умова: вона не повинна перевищувати 1,79 гривні за кубометр. Таким чином, ТОВ "Газовик" тариф на розподіл газу знизять майже на 30%, АТ "Лубнигаз" – на 27%, а, наприклад", ПАТ "Гадячгаз" – всього на 3,5%.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.