Верховна Рада прийняла за основу проєкт закону "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових відправленнях, міжнародних експрес-відправленнях та порядку їх декларування)".

За прийняття відповідних законопроєктів №4278 та №4279 у першому читанні проголосували 346 народних депутатів.

Законопроєктом №4278 пропонується внести зміни до Податкового кодексу, підвищивши з 100 до 150 євро сумарну фактурну вартість товарів, що обкладаються ПДВ, для одного одержувача - фізичної особи.

Верховна Рада, фото: Офіс президента
Верховна Рада, фото: Офіс президента

При цьому встановлюється, що базою оподаткування є частина вартості, що перевищує еквівалент 150 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті".

Популярні статті зараз

Третя хвиля бабиного літа: синоптики назвали дату потепління

В Україні змінили правила оформлення субсидії: які документи подавати, та як

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

Залишилося 120 днів: українців попередили про масове блокування мобільних, що робити

Все новости

Крім того, запропоновано визначити особою, відповідальною за нарахування та сплату до бюджету податку при ввезенні товарів на митну територію України в міжнародних поштових та експрес відправленнях, оператора поштового зв'язку або експрес-перевізника, якщо нею здійснюється декларування цих товарів шляхом подання реєстрів посилок.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.