Голова НБУ Кирило Шевченко заявив, що у 2020 році Україна може отримати новий транш від Міжнародного валютного фонду. Принаймні свіжий макропрогноз Нацбанку побудований з урахуванням цих грошей.

Про це Кирило Шевченко розповів в інтерв'ю виданню "РБК-Україна".

Очільник регулятора зазначив, що Нацбанк перебуває в постійному діалозі як з МВФ, так і з міжнародними партнерами. І Україна успішно рухається до виконання положень меморандуму.

Точних дат отримання другого траншу немає. Кирило Шевченко посилається на "відпускний сезон" і стверджує, що про час надходження коштів стане відомо ближче до кінця серпня.

Популярні статті зараз

Дзідзьо у вишиванці відсвяткував Різдво: на самоті з кутею, пончиками і пляшкою горілки

Салат "Ситний" з курятиною і сиром: швидкий рецепт на Новий рік

Дружина Кернеса Оксана Гайсинська показала архівне фото з ним: "Найкращий"

"Права рука" Зеленського Юлія Мендель пояснила скандальне фото зі стрічкою Russia Today: "Найстрашнішим має бути..."

Все новости

"Вважаю, що продовження позитивної динаміки співпраці стане запорукою для отримання наступних траншів протягом поточного року", – наголосив голова НБУ.

21 травня Україна та МВФ домовилися про нову програму кредитування Stand By Arrangement (SBA). 9 червня у МВФ ухвалили рішення щодо виділення Україні 5 мільярдів доларів за новою 18-місячною програмою фінансування. Гроші мають піти на боротьбу з наслідками COVID-19.

Зокрема, місія МВФ приїде в Україну у липні – серпні. Україна повністю отримала 2,1 мільярда доларів першого траншу від МВФ – перший транш разом із надходженням пов’язаної фінансової допомоги від ЄС вже збільшив міжнародні резерви до 28,7 мільярда доларів.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"