Економічні фактори стануть причиною подорожчання послуг провайдерів восени 2021 року

Необхідність підвищувати зарплату співробітникам, збільшення суми відрахувань за авторський контент і зростаюча завантаженість мереж вплинуть на вартість послуг провайдерів вже восени 2021 року. Крім Інтернету, в Україні подорожчають також кабельне і цифрове телебачення - в цілому, ціни зростуть приблизно на 10-30%. Про це в інтерв'ю виданню UBR розповів глава компанії провайдера "Павутина" Олександр Арутюнян.

За словами Арутюняна, підвищення розцінок неминуче - якщо клієнтам не доведеться заплатити більше восени, грудневе підвищення тарифів українців точно не обійде. На жаль, стрибок цін не буде поетапним - в залежності від регіону і пакету послуг, провайдери "задеруть" ціну відразу на 10-30%. Цьому посприяють не тільки економічні процеси всередині країни (на зразок підвищення мінімальної зарплати), а й подорожчання контенту. Так, стверджує Арутюнян, відрахування в коаліцію аудіовізуальних і музичних прав, які провайдери зобов'язані вносити за кожного користувача, також неухильно зростають (зараз розмір таких відрахувань може підскочити відразу до 5%).

При цьому, запевняє глава компанії-провайдера, підвищення розцінок для користувачів викликане не бажанням компаній заробити, а економічною необхідністю. Кошти, які вдасться виручити за допомогою підвищення цін, підуть, на жаль, аж ніяк не на розвиток галузі цифрових послуг - таким чином провайдери просто спробують покрити неухильно зростаючі витрати.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що українців хочуть змусити звітувати про походження сум, витрачених ними на придбання "цінних активів".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.

Популярні статті зараз

Доведеться діставати пуховики: в Україну йде похолодання з дощами та грозами

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Через локдаун українцям можуть знизити зарплати: кому і на скільки

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.