Став відомий графік роботи банків і Пошти у святкові вихідні

24 серпня в Україні всі відзначатимуть День незалежності, тому населення піде на вихідні на три дні. У це число входять компанії з поштових перевезень і банки. Також і Нацбанк переніс робочий день з 23 серпня на 28 серпня.

Всі банківські перекази, які здійснюються через систему електронних платежів 28 серпня будуть проходити цією ж датою, попри те, що це вихідний день. А ось перекази з 21 до 24 серпня будуть реалізовані 25 серпня. Про це розповіли в пресслужбі НБУ.

Якщо буде потрібно, то банки 23 серпня зможуть провести касові операції. Також, в цей день представники банку повинні зробити все можливе, щоб працювали всі банкомати.

КОМПАНІЯ "НОВА ПОШТА" також опублікувала графік роботи у святкові вихідні. Деякі відділення, а також адресні доставляння будуть відбуватися 23 і 24 числах, за графіком, якого вони завжди дотримуються в неділю – 10:00 – 18:00. Відзначимо, що у деяких відділень дотримується індивідуальний графік. Саме з цього варто уточнити дане питання на гарячій лінії:  0-800-500-609.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Все новости

За даними нашого кореспондента, 24 серпня в столиці буде точно працювати відділення "Укрпошти", яке знаходиться за адресою Хрещатик,22 - це Головпоштамт. Поки що офіційної інформації на сайті не було опубліковано. Але можливо є ймовірність, що можуть внести деякі корективи. Для більш детальної інформації слід звернутися по гарячій лінії "Укрпошти":  0 800 300 545.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що українці, які не мають мінімальної кількості трудового стажу, можуть залишитися без пенсії.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в уряді придумали, як убезпечити вклади українців після старту накопичувальної пенсійної системи.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що накопичувальна пенсійна система дозволить збільшити пенсії українців в два рази.