Став відомий прогноз НБУ щодо долара

За останні три дні з 14 по 16 серпня курс долара в Україні знизився на 10 копійок, тобто - 26,6 гривні за долар, цим самим курс встановив 13-місячний рекорд. Однак фахівці попередили, що валюта незабаром може знову подорожчати.

Згідно з попередньою оцінкою Національного банку України, яку вони опублікували на своєму офіційному сайті, починаючи з серпня долар знизився в ціні на 20 копійок.

Більшість експертів аналітиків вважають, що незабаром гривня буде повільно знижуватися в ціні, що змінить курс долара до гривні до 22-го серпня - 27 грн/дол.

Однією з причин стало негативне сальдо (різниця між приходом і витратою рахунку) торгового балансу. Що означає, що наша держава виробляє більші витрати валюти на імпортну продукцію, ніж продає і заробляє на експорті. Що неминуче призвело до валютного дефіциту на ринку. Як наслідок, чим менше валюти, тим вище буде її курс.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Все новости

Також, крім цього на вартість вплине рішення іноземців забрати свої вкладення з українських облігацій внутрішньої держпозики. Якщо говорити конкретніше, то інвесторам вигідно зараз продавати цінні папери за гривні, а за отриманий прибуток купувати долари.

Тільки з початку цього місяця вкладення іноземців в облігації знизилося на 4,82 млрд гривень. Швидше за все, при настанні більш стабільної ринкової ситуації вони планують виходити на міжбанк для покупки іноземних валют. У цьому випадку наша валюта на початку вересня опиниться під тиском.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що наприкінці осені 2021 року в Україні подорожчають Інтернет і телебачення.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.