В Україні подешевшає соняшникова олія

У скоре, після недавнього подорожчання, певні види соняшникової олії впадуть в ціні на 1,3%. Це торкнеться соціальних сортів, які зазвичай значно дешевше звичайних. Про це розповідається на офіційному сайті "Міністерства економіки".

У Мінекономіки відзначили, що індекс продовольчих цін FAO на даний товар знизився на 10% в кінці минулого місяця, але в нашій країні, незважаючи на це, вартість залишилася колишньою. Що може говорити про те, що внутрішній ринок України зреагував на зміни у світових тенденціях зі значним запізненням. Але навіть так, є можливість знизити розцінки на соціальний продукт.

На жаль, на даний момент немає інформації про те, наскільки знизиться ціни для українців на соняшникову олію. Незабаром буде черговий збір врожаю соняшників і в залежності від того який він буде за обсягами сформують нову ціну. Тому, варто очікувати швидкого перегляду цінової політики на масло. 

Відзначимо, що в цьому році, фермери значно збільшили площі посівів соняшнику, по цьому всі очікують приріст врожаю до 14,2 млн тонн, це більше на 8% в порівнянні з показниками минулого року. Також, на світовій арені очікують скачок пропозицій на різні види масел, завдяки чому попит на соняшникову теж підніметься, і як наслідок ціни будуть знижуватися.

Популярні статті зараз

Штраф 170 тис. грн: Кабмін пішов на жорсткі кроки, торкнутися може кожного українця

Різке потепління після холодів: циклон розжене хмари, лише подекуди можливі короткочасні дощі 25 вересня

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

У висновку відзначимо, що в Україні за рахунок увелечения площі вирощування посівів і полегшеної ситуації на ринку можуть повернутися колишні ціни на дану продукцію.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в уряді прийняли рішення про зниження вартості електроенергії для споживачів з жовтня 2021 року.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що після початку опалювального сезону українці можуть залишитися без субсидій через відсутність грошей у бюджеті.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що після початку опалювального сезону в деяких містах тариф на газ може зрости на 70%.