Як заробити на одній монеті цілий статок?

Після кризи з пандемії у всіх похитнулося фінансове становище, через що хочеться більш простих грошей і відсутності проблем з фінансами. Але як виявилося, що для того, щоб заробити пристойний стан, не обов'язково багато працювати, досить мати "потрібну" монету в кишені. Яка монета і за скільки її можна продати сьогодні розповість портал "Новинар"

Ви не повірите, але 15 копійок в Україні можуть коштувати 26 тисяч гривень. А все тому, що раніше, Партія цих монет носила експериментальний характер і з цієї причини була досить рідкісною. Також, завдяки її додатковим особливостям, а це: аверс розгорнутий на 180 градусів від реверсу – вартість цієї монетки підскочила в рази.

За даними аукціону Violity (спеціальний сайт з оцінки та продажу рідкісних монет в Україні), зазначається, що монета номіналом 15 коп.1992 року за своєю цінністю прирівнюється до 15 тисяч гривень. А ті монети, які мають своєрідні особливості або ж дефекти, такі як поворот реверсу або ж аверсу, можуть коштувати значно більше.

Деякий час тому 15 копійок продавалися на аукціоні за 1,1 тисячі доларів, що на наш день приблизно дорівнює 29,9 тис.грн, майже 30 000 грн.

Популярні статті зараз

В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки коштуватимуть запаси на зиму

З 20 вересня в Україні запрацюють нові правила карантину

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

Відзначимо, що є й інші монети, які можна вигідно продати. Адже за всі 30 років в Україні було досить багато виготовлено унікальних партій різних монет, які можливо припадають пилом у вас на поличці, а могли б лежати в гаманці, та й ще в збільшеній вартості. Всю інформацію можна знайти на спеціалізованих сайтах.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що наприкінці осені 2021 року в Україні подорожчають Інтернет і телебачення.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.