Через негаразди з терміналами, люди втрачають свої гроші

Нещодавно, термінали одного з банків відзначилися неприємними проблемами під час їх використання. Цим банком виявився ПриватБанк. За останній час надійшло дуже багато скарг про те, що після внесення грошей - вони не приходили на рахунок, а разом з цим, термінал видавав помилку. Про це написали клієнти фінустанови на сайті "Мінфін".

Для прикладу, представимо вам недавній випадок. Один з клієнтів ПриватБанку розповів, що йому було потрібно внести суму понад 23 000 гривень, які потрібні були для погашення кредиту, щоб не нараховувалися відсотки. Але після звершення операції банк не зарахував кошти і видав помилку. Через що у людини могли виникнути проблеми з процентною ставкою у вигляді штрафів.

Також, були випадки, коли без будь-якої причини термінали просто блокували картки. 

Популярні статті зараз

Ціни злетять в три рази: українців попередили про масовий дефіцит картоплі

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Все новости
Як написав один з постраждалих термінал заблокував його грошові кошти, а також карту. Від цієї людини надійшла скарга про те, що через тиждень ніхто не повернув йому гроші. Зазначимо, що кошти були призначені для оплати комунальних послуг. Через те що сталася така ситуація людині почали нараховувати пеню. Сам банк винний у пригоді сказав що кошти будуть повернуті протягом 14 днів.  Адже в даній фінустанові скарги приймаються і повинні бути розглянуті протягом двох тижнів. 

Якщо ви потрапите в таку ситуацію, слід відразу ж звернутися на гарячу лінію банку.  

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що наприкінці осені 2021 року в Україні подорожчають Інтернет і телебачення.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.