Ціни на курятину різко злетіли, За останній рік

Більше ніж рік тому в Україні з'явилася епідемія COVID-19, через яку економіка багатьох країн похитнулася, що істотно вплинуло на ціноутворення. Нещодавно з'ясувалося, що куряче м'ясо на внутрішньому ринку істотно подорожчало. Якщо порівнювати з минулим роком, до початку пандемії, м'ясо коштувало на 21% менше в порівнянні з сьогоднішніми розцінками. На даний момент середня ціна за кілограм курки по регіонах становить 58,05 гривень.

Провівши аналіз ситуації про це заявив сайт "АгроНьюс"

Якщо розглядати статистику за останній рік, то найвідчутніший стрибок у ціні був За останній місяць. М'ясо додало в ціні на 2% протягом одного тижня, а в загальному на 5% за місяць. 

Також, "Мінагрополітики" опублікували ціни на даний продукт по областях. Як виявилося, у східній частині України середня вартість кілограма курки - 52 грн; на заході– 55 грн; у північних регіонах – 59,63 грн; для центральних регіонів – 58,93 грн. Найвища ціна зафіксована на півдні країни - 64,7 грн/кг.

Популярні статті зараз

Перепад в 10 градусів: холодні ночі та спекотні дні, прогноз погоди на 15 Вересня

Заллє, як з відра і засмажить до + 27: циклон накриє частину областей дощами, якою буде погода 14 вересня

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Українці зможуть отримувати пенсії родичів, яких немає в живих: кому покладені такі виплати

Все новости

Відзначимо, що ще в травні 2021 року найбільша позначка за ціною була зафіксована в центральній частині України – це 57 грн за кг.

На даний момент подорожчань на м'ясо не планується, а ось що стосується курячих яєць, то вони додадуть в ціні. Наприкінці серпня, на думку експертів, можливий стрибок цін, який пов'язаний зі збільшенням вартості на зерно, призначеного для годівлі курей. Сьогодні ж, середня ціна на яйця - 28 грн / десяток. Найдешевші яйця в західних регіонах - 20 грн/десяток, а найдорожчі - в Центральному регіоні і столиці.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в уряді прийняли рішення про зниження вартості електроенергії для споживачів з жовтня 2021 року.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що після початку опалювального сезону українці можуть залишитися без субсидій через відсутність грошей у бюджеті.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що після початку опалювального сезону в деяких містах тариф на газ може зрости на 70%.