Фармацевтична пропаганда зникне

Раніше ми всі дізнавалися про нові ліки завдяки рекламі в Інтернеті, на спеціальних бордах, а також телевізорі. Так ми познайомилися з хорошими препаратами, які використовуємо донині, в їх число входять: Но-шпа, Корвалол і Панадол. Але тепер реклама ліків в Україні буде під офіційною забороною. Про це розповіли на офіційному представницькому сайті президента України.

Це рішення було прийнято 30 Липня 2021 року і набуло чинності 18 серпня після того, як опублікували указ від глави держави.

Виходячи з цього закону Кабмін буде зобов'язаний до 1 січня 2024 року заборонити і запобігти рекламі наступних речей і послуг:

  1. ліки;
  2. медичних виробів;
  3. методів профілактики;
  4. діагностика;
  5. лікування, а також профілактики. 

Разом з цим, тепер уряд зобов'язаний встановити спеціальний контроль з продажу ліків відпускаються за рецептом. Також, медикам будуть призначені рекомендації, щодо кількості призначуваних препаратів і оздоровчих процедур для пацієнтів. Головна ідея рекомендації - це скоротити чисельність призначуваних ліків. 

Популярні статті зараз

Не дивитесь часто у дзеркало: велике свято 16 вересня, народні прикмети

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Рада національної безпеки та оборони, порахував ці нововведення дуже ефективними в боротьбі з самолікуванням, яке дуже поширене у нас в країні, для чого є дуже багато факторів. Одна з причин самолікування - високі ціни на антибіотики та інше діючі речовини. У це число входить і погана репутація, щодо кваліфікації лікарів.

Таким чином, починаючи з 2024 року, реклама лікарських препаратів повинна повністю зникнути. 

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що українців хочуть змусити звітувати про походження сум, витрачених ними на придбання "цінних активів".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.